Rüyada batık tırnak görmek

Rüyada batık tırnak görmek işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada batık tırnak gördüyseniz:

  • Duygusal bir yapı içindesiniz.

Rüyada batık tırnak görmek kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, sevdiği kişiden de ayrılacağına alamet eder.

Rüyada batık tırnak aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada batık tırnak kesmek sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına işaret eder.

Rüyada batık tırnak çıkarmak özgüveninin bitme noktasına geleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine işarettir.

Rüyada batık tırnak çıkartmak aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına delalet eder.

Rüyada batık görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada batık tekne görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tırnak altından tırnak çıkması deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.