Rüyada başkasının gebe olduğunu görmek

Rüyada başkasının gebe olduğunu görmek iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, prestij kazanılacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının gebe olduğunu gördüyseniz:

  • Sizinle tartışmak isteyen kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının gebe olduğunu görmek büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, şansının kötüye gideceğine inanılır.

Rüyada gebe olduğunu öğrenmek rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin gebe olduğunu görmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bekar kızın gebe olduğunu görmek hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada erkek bebeğe gebe olduğunu görmek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına inanılır.

Rüyada gebe olduğunu söylemek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, hastalıkların uzak duracağına işarettir.

Rüyada arkadaşının gebe olduğunu görmek karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin gebe olduğunu görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, maddi olarak zarar edeceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.