Rüyada başka bir okul görmek

Rüyada başka bir okul görmek karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işarettir.

Rüyada başka bir okul gördüyseniz:

  • Üst üste gelen davet ya da kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada başka okul işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka bir okul görmek işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka okul değiştirmek bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine alamet eder.

Rüyada okul ve okul müdürü görmek işlerinin açılacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada okul üniforması sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine delalet eder.

Rüyada iyi bir okul kazanmak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada okul çantası kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada okul bahçesi aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments