Rüyada baldız tarafından öpülmek

Rüyada baldız tarafından öpülmek gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada baldız tarafından öpülmek gördüyseniz:

  • Evde sevdiğiniz şeyler yaparak vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada baldız tarafından öpülmek uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada eş ve baldız görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada baldız görmek imza ve söz yetkisi edineceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada baldız görmek ne demek hayırlı olayların yaşanacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına yorulur.

Rüyada ağlayan baldız görmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına inanılır.

Rüyada baldız görmek nedir gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaynana ve baldız görmek takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada baldız görmek diyanet hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, kederlerinin son bulacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada baldız tarafından öpülmek

  1. Mrb Rüyadamda bir odada koltuğun üzerinde bozuk paralar bir kaç kıyafet görüyorum kıyafetleri oradan yerine koymak için alıyorum. Odaya baldızım giriyor ve elimde olan kıyafetlerin içinde gömlek var onun olduğunu söylüyor. Beraber sohbet ediyoruz o sigara ben çay içiyorum ama içtiğim çayın içinde küfler var konuşurken baldız beni boynumdan öpüyor evde yine birileri var dur yapma diyorum biri görür diyorum dışarıda buluşur konuşuruz diyorum ve uyanıyorum.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.