Rüyada bakla tarlası görmek

Rüyada bakla tarlası görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyada bakla tarlası gördüyseniz:

  • Aile çevrenizdekilerin bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir.

Rüyada bakla tarlası görmek kazancın günden güne daha da arttırılacağına, yolunun açılacağına delalettir.

Rüyada yeşil bakla tarlası görmek hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada bakla koparmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına işarettir.

Rüyada yaş bakla görmek herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, rahatlık içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil iç bakla görmek yeni işlere girileceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına rivayet eder.

Rüyada bakla görmek demektir kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalında bakla görmek allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine inanılır.

Rüyada kuru bakla görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments