Rüyada ayaklarına yılan dolanması

Rüyada ayaklarına yılan dolanması hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, işlerine verimin hâkim olacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işarettir.

Rüyada ayaklarına yılan dolanması gördüyseniz:

  • Tehlikeli bir durumda kalmamak için, bazı kişilerle ya da gerçek hayatla dürüst olmayan yollarla bağlantı kurmaktan ya da duyumlara göre hareket etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada ayaklarına yılan dolanması parasal sıkıntıların son bulacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada ayaklarına cam batması bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada ayaklarına oje sürmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına tabir olunur.

Rüyada ayaklarına iğne batması güzel bir evlilik yaşanacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin ayaklarına bakmak uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine delalettir.

Rüyada annenin ayaklarına kapanmak iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına işarettir.

Rüyada birinin ayaklarına su dökmek borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine delalettir.

Rüyada ayaklarına kına yakmak uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments