Rüyada ayağından asıldığını görmek

Rüyada ayağından asıldığını görmek herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, işlerinde aksama olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, yakında işlerinin aksayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağından asıldığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda daha fazla tecrübe kazanabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ayağından asıldığını görmek emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, anne babayla ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin ayağından asıldığını görmek gözyaşına boğulacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine rivayet eder.

Rüyada birini ayağından asıldığını görmek sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birini asıldığını görmek hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yakının asıldığını görmek kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına delalet eder.

Rüyada babanın asıldığını görmek kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin asıldığını görmek iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamaşır asıldığını görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada ayağından asıldığını görmek

  1. Rüyamda ablamı ayağından asılı görü yorum gece karanlığı kurtarmak istiyorum köpek saldırmıyor ama bırakmıyordu ablamı kurtarayım bunu yorumlaya bilir misiniz

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.