Rüyada avuç dolusu altın

Rüyada avuç dolusu altın sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, yarar getireceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada avuç dolusu altın gördüyseniz:

  • Bazı konuları ne kadar yeniden düzenlemeye çalışır, müdahalede bulunur veya ne kadar uyarlarsanız istediğiniz karşılığı almanız o kadar zor olabilir.

Rüyada bir avuç dolusu herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada avuç dolusu altın maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada avuç dolusu dut yemek bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada avuç dolusu kan kusmak şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına tabir olunur.

Rüyada burnundan avuç dolusu kan gelmesi her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya alamet eder.

Rüyada avuç dolusu şeker görmek eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada avuç dolusu ceviz görmek planların sarkacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada bir avuç dolusu para görmek büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments