Rüyada altın taktığını görmek

Rüyada altın taktığını görmek moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine yorulur.

Rüyada altın taktığını gördüyseniz:

  • Yurtdışında çalışanlar ülkelerine dönme kararı alabilirler.

Rüyada tam altın taktığını görmek zor günlerin uzaklaşacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada altın taktığını görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine yorulur.

Rüyada bir yakınının altın taktığını görmek tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine delalettir.

Rüyada birinin altın taktığını görmek çirkin amellere, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının altın taç taktığını görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeğe altın taktığını görmek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün altın taktığını görmek dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin altın taktığını görmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments