Rüyada atletsiz gezmek

Rüyada atletsiz gezmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada atletsiz gezmek gördüyseniz:

  • Belli konular adeta donup kalmış izlenimi verse de, yakında bir hareketlilik yaşanabilir.

Rüyada atletsiz gezmek para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Rüyada atletsiz erkek görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments