Rüyada askeri sivil görmek

Rüyada askeri sivil görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, ilim irfan sahibi olacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askeri sivil gördüyseniz:

  • Acele işlere teşebbüs etmemelisiniz.

Rüyada bir askeri sivil görmek yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, başarılı olacağına ve allah’ın yardımlarına ereceğine delalet eder.

Rüyada askeri sivil görmek kolaylığa kavuşacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine delalet eder.

Rüyada sivil asker son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada okula sivil gitmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada evi sivil polis basması çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine tabir olunur.

Rüyada sivil askerler görmek uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sivil polisle konuşmak sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sivil polis durdurması çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, ekonomik olarak kalkınacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments