Rüyada anneyi öptüğünü görmek

Rüyada anneyi öptüğünü görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, zenginleşeceğine, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada anneyi öptüğünü gördüyseniz:

  • Sizinle birlikte aynı kişiye ilgi duyan başka birisi daha olabilir.

Rüyada anneyi öptüğünü görmek maddi olarak büyüyeceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada el öptüğünü görmek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babasının öptüğünü görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasını öptüğünü görmek büyük maddi kayıp verileceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin öptüğünü görmek sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine delalettir.

Rüyada kuzenin öptüğünü görmek sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada karısını öptüğünü görmek deniz aşırı işler yapılacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada bir kızı öptüğünü görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments