Rüyada zümrüt ve altın görmek

Rüyada zümrüt ve altın görmek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada zümrüt ve altın gördüyseniz:

  • Dizginleri ele almanız durumunda diğerleri şaşırabilirler.

Rüyada zümrüt ve altın görmek ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, kazancının da garanti ve sabit olacağına işarettir.

Rüyada altın zümrüt görmek sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine delalettir.

Rüyada zümrüt set görmek elinin bolluk ve bereket göreceğine, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada zümrüt yeşili uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına yorulmaktadır.

Rüyada zümrüt takmak ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinden zümrüt almak üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine tabir olunur.

Rüyada yakut zümrüt görmek birlikteliğe başlayacağına, başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada zümrüt hediye almak çok büyük bir acı duyacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments