Rüyada zümrüt takmak

Rüyada zümrüt takmak öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, yüzünü güldüreceğine, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, riske atılacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada zümrüt takmak gördüyseniz:

  • Kendi planlarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız teşebbüsler sonuçsuz kalabilir.

Rüyada zümrüt takmak haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada zümrüt yeşili yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine alamet eder.

Rüyada zümrüt set görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada zümrüt küpe takmak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada zümrüt elmas görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüyada yakut zümrüt görmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına delalettir.

Rüyada beyaz zümrüt görmek ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine delalet eder.

Rüyada zümrüt ve altın görmek sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, kendisiyle övüneceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.