Rüyada zıplayan tavuk görmek

Rüyada zıplayan tavuk görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, başarıların çoğalacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada zıplayan tavuk gördüyseniz:

  • Uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız.

Rüyada zıplayan tavuk görmek kazancının sağlam ve sabit olacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada zıplayan kedi elin bollaşacağına, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada zıplayan örümcek zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada zıplayan bit görmek çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah zıplayan yılan gösterişli halinin hemen fark edileceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına inanılır.

Rüyada zıplayan yılan görmek bahtının güzelleşeceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada zıplayan bebek görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına delalet eder.

Rüyada zıplayan balık ne demek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments