Rüyada zeytin taşımak

Rüyada zeytin taşımak inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin taşımak gördüyseniz:

  • Olaylara bakışınız yeniden değişebilir.

Rüyada siyah zeytin yeşil zeytin görmek işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına alamet eder.

Rüyada zeytin ağacından zeytin yediğini görmek dileklerin yerine geleceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada zeytin ve zeytin dalı görmek işlerinin günden güne açılacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına delalettir.

Rüyada zeytin ağacı zeytin görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine alamet eder.

Rüyada zeytin ağacı ve zeytin görmek geçecek güzel bir ömre, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine tabir olunur.

Rüyada zeytin bahçesinde zeytin toplamak vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada zeytin ağacından yeşil zeytin toplamak üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.