Rüyada zeytin hediye gelmesi

Rüyada zeytin hediye gelmesi işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına işarettir.

Rüyada zeytin hediye gelmesi gördüyseniz:

  • Normal koşullar altında uyumlu çalıştığınız veya rahat geçindiğiniz bir iş arkadaşınız ya da herhangi bir tanıdığınız korkunç hareketleriyle sizi şaşırtabilir.

Rüyada zeytin hediye gelmesi ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, allah katında günahlarının affolacağına alamet eder.

Rüyada zeytin hediye almak hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, kazancının yerine gelmesine delalettir.

Rüyada siyah zeytin hediye almak hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah zeytin yeşil zeytin görmek iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine delalettir.

Rüyada zeytin ağacından zeytin yediğini görmek düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada yeşil zeytin hediye almak atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin zeytin hediye etmesi yalnız olmadığı için çok sevineceğine, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Durubey

Ablamdan bir kavanoz siyah zeytin hediye almak…