Rüyada yüzüme krem sürmek

Rüyada yüzüme krem sürmek aile içinde geçiminin zorlaşacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına, azalacağına delalettir.

Rüyada yüzüme krem sürmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları sorgularken veya tereddütlü davranarak zaman kaybedebilirsiniz.

Rüyada yüzüme krem sürmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına delalet eder.

Rüyada biri yüzüme tükürdü mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzüme işemesi sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine rivayet eder.

Rüyada babam yüzüme tükürdü bereketinin artacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin yüzüme bakmaması rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüme tükürdü tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.