Rüyada yüze yağ dökülmesi

Rüyada yüze yağ dökülmesi uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada yüze yağ dökülmesi gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren anlaşmalar esnasında dikkatli olmalı, detayları atlamamalısınız.

Rüyada yüze kan sıçraması kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine tabir olunur.

Rüyada yüze tuz sürmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, darlığa düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüze bakmamak bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine inanılır.

Rüyada yüze tükürme yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada yüze arı sokması kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına rivayet eder.

Rüyada yüz yüze gelmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada yüze süt sürmek kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada yüze yağ dökülmesi mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments