Rüyada yüze kolonya görmek

Rüyada yüze kolonya görmek programların ve projelerin tutmayacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, aldığı borçların katbekat artacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine yorulur.

Rüyada yüze kolonya gördüyseniz:

  • Kendinize güvenmeniz durumunda güzel bir gelecek sizi bekliyor.

Rüyada yüze kolonya görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada eve kolonya dökmek büyük sorunların çözüme kavuşacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada kolonya çalmak aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolonya içmek her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada kolonya yakmak umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada şeker ve kolonya görmek yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada birinin kolonya getirmesi zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına işaret eder.

Rüyada çikolata ve kolonya görmek maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, toplum için faydalı işler yapacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.