Rüyada yün ve yorgan görmek

Rüyada yün ve yorgan görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına işarettir.

Rüyada yün ve yorgan gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişi veya kişilerle ilşkilerinizde problemler yaşanabilir.

Rüyada yorgan taşımak düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada yorgan kavgası sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, hem yıpranacağına inanılır.

Rüyada bordo yorgan kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine delalettir.

Rüyada yün yorgan vermek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yorgan iliklemek çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan doldurmak kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada yorgan saklamak çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine işarettir.

Rüyada ipe yorgan asmak büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments