Rüyada yüksek merdivenden inememek

Rüyada yüksek merdivenden inememek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine işarettir.

Rüyada yüksek merdivenden inememek gördüyseniz:

  • Duygusal bağlar özel bir kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanızı sağlayabilir.

Rüyada yüksek merdivenden inememek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada çok yüksek merdivenden inmek sıkıntıya düşeceğine, çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına inanılır.

Rüyada yüksek merdivenden çıkmak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir merdivenden korkarak inmek zahmete düşeceğine, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir merdivenden indiğini görmek kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına delalet eder.

Rüyada yüksek merdivenden inmeye korkmak hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına delalettir.

Rüyada yüksek bir merdivenden inememek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, değer göreceğine işaret eder.

Rüyada yüksek dar merdivenden inmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.