Rüyada yüksek korkmak

Rüyada yüksek korkmak hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, hayallerinin söneceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek korkmak gördüyseniz:

  • Gereksiz riskler almayın.

Rüyada çok yüksek bir eve çıkmak çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına yorulur.

Rüyada yüksek sur görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek korkmak üst düzey çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına alamet eder.

Rüyada yüksek tırmanmak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir uçurum rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek katlı ev masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına yorulur.

Rüyada yüksek bir ses duymak işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, inancından ödün vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek dağ seyretmek insanlara karşı güveninin sarsılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments