Rüyada yukarıdan aşağıya uçmak

Rüyada yukarıdan aşağıya uçmak hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına delalet eder.

Rüyada yukarıdan aşağıya uçmak gördüyseniz:

  • Verilecek sözler hayatınızı değiştirebilir.

Rüyada yukarıdan aşağıya inememek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada yukarıdan aşağıya uçmak kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağıya atlamak kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağıya inmek kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına tabir olunur.

Rüyada yukarıdan aşağıya bakmak başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, bol kazançlı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yukarıdan aşağıya iple inmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağıya düşmek zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, yüzünün kızaracağına inanılır.

Rüyada yukarıdan aşağıya kaymak verilen emeğin boşa gideceğine, dertlerin artacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.