Rüyada yukarıdan aşağı bakmak

Rüyada yukarıdan aşağı bakmak geçecek güzel bir ömre, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada yukarıdan aşağı bakmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda sunumlar yapmadan veya fikirlerinizi açıklamadan önce iyi hazırlanmanız gerekiyor.

Rüyada yukarıdan aşağı bakmak insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağı uçmak bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada yukarıdan aşağı düşmek hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yukarıdan aşağı inmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağı kaymak daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağı atlamak bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada yukarıdan düşmek ancak gireceği yolun da çetin olacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada yukarıdan inmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.