Rüyada yorgan iğnesi

Rüyada yorgan iğnesi sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, iyi bir kariyer edineceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada yorgan iğnesi gördüyseniz:

  • Yanlış anlaşılmalara ya da yorumlamalara yer bırakmamak için daha fazla soru sormanız gerekebilir.

Rüyada ipe yorgan asmak seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına inanılır.

Rüyada çiçekli yorgan kazancını arttıracağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada yorgan çalmak ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan satmak hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına işarettir.

Rüyada yün yorgan kaybetmek aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, bereketin ve verimin geleceğine delalet eder.

Rüyada bordo yorgan parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorgan uyumak tabiatı kötü olan kişiye, bazı sırların açığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada yeni yorgan kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments