Rüyada yokuş yukarı koştuğunu görmek

Rüyada yokuş yukarı koştuğunu görmek prestij kaybı yaşayacağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yokuş yukarı koştuğunu gördüyseniz:

  • Tavrınız sert oluyor bence biraz yumuşatın.

Rüyada yokuş yukarı koştuğunu görmek hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, çok büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada yokuş yukarı tırmanmak amacına ulaşabileceğine, yapılan işte ustalaşılacağına alamet eder.

Rüyada yokuş yukarı kaymak yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, ele geçecek haram mal ve paraya işaret etmektedir.

Rüyada yokuş yukarı yük taşımak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yokuş yukarı yüzmek ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yokuş yukarı çıkamamak küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada yokuş aşağı koştuğunu görmek arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, cebinin para göreceğine işarettir.

Rüyada yokuş yukarı çıktığını görmek her konuda gelişme gösterileceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments