Rüyada yırtık etek giymek görmek

Rüyada yırtık etek giymek görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına tabir olunur.

Rüyada yırtık etek giymek gördüyseniz:

  • Yeni tanışmalar gerçekleşebilir.

Rüyada yırtık etek giymek görmek ağız tadının da hep yerinde kalacağına, tüm sorunlarının biteceğine delalettir.

Rüyada yırtık siyah etek giymek büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine alamet eder.

Rüyada yırtık etek giymek hakkını alacağına, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada yırtık etek giymek diyanet ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada etek üstüne etek giymek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yırtık etek dikmek kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına delalettir.

Rüyada beyaz yırtık etek görmek çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada yırtık etek görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments