Rüyada yıldızlı kolye takmak

Rüyada yıldızlı kolye takmak kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıldızlı kolye takmak gördüyseniz:

  • Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada yıldızlı kolye takmak rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın ay yıldızlı kolye eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, parasını ve işini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ay yıldızlı kolye her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına işarettir.

Rüyada altın ay yıldızlı kolye görmek hayırla yad etmeye, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada ay yıldızlı kolye almak iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine delalettir.

Rüyada ay yıldızlı kolye görmek kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, anne baba ile ters düşüleceğine inanılır.

Rüyada ay yıldızlı altın kolye görmek pek çok kişiyi idare edeceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine alamet eder.

Rüyada ay yıldızlı elbise giymek güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments