Rüyada yıldırım yağmur

Rüyada yıldırım yağmur çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, maddi zarar edeceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıldırım yağmur gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Rüyada aziz yıldırım sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine işarettir.

Rüyada yıldırım ve yağmur hasret giderileceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine delalettir.

Rüyada yıldırım çarpması kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına yorulur.

Rüyada yıldırım sesi iyi bir zanaatkar olunacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine tabir olunur.

Rüyada yıldırım yağmur arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada bir eve yıldırım düşmesi elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, hayır getirecek yollara girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada binali yıldırım görmek kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işarettir.

Rüyada kişiye yıldırım çarpması görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments