Rüyada yıldırım sesi

Rüyada yıldırım sesi işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, işinden ve parasından olacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada yıldırım sesi gördüyseniz:

  • Yakınlarınızda sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir.

Rüyada yıldırım çarpması ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada yıldırım sesi bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yıldırım ve yağmur rahat bir hayat sağlayacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir eve yıldırım düşmesi âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, maddi zararını karşılayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aziz yıldırım sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına inanılır.

Rüyada yıldırım yağmur ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, hastalıklarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada birine yıldırım düşmesi tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına rivayet eder.

Rüyada kafama yıldırım düştü zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments