Rüyada yıldırım attığını görmek

Rüyada yıldırım attığını görmek insanları sakinleştireceğine, başarılarının devamının geleceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine tabir olunur.

Rüyada yıldırım attığını gördüyseniz:

  • Aynı çizgide ilerleyerek veya aynı şeyleri tekrarlayarak ilerleme sağlamak veya çözüm üretmek zor olabilir.

Rüyada yıldırım attığını görmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada aziz yıldırım umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir eve yıldırım düşmesi hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yıldırım sesi iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıldırım çarpması çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıldırım yağmur verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına işaret eder.

Rüyada yıldırım ve yağmur hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada yıldırım nikahı görmek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments