Rüyada yılanın su istemesi

Rüyada yılanın su istemesi yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, zenginliğe sahip olacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına yorulur.

Rüyada yılanın su istemesi gördüyseniz:

  • Artık size eskisi kadar hitap etmeyen, yararı dokunmayan veya sizi eğlendirmeyen ilişki, plan, iş, iş birliği veya anlaşmaların yerine yenilerini koymanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Rüyada yılanın keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yılanın dil çıkarması sorunlu olaylarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına alamet eder.

Rüyada yılanın kan emmesi can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın yapışması hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın değmesi her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına yorulur.

Rüyada yılanın ayaklanması yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın korkutması kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada yılanın uzaklaşması babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments