Rüyada yılanın parmak ısırması

Rüyada yılanın parmak ısırması en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın parmak ısırması gördüyseniz:

  • Hız yapmak arabanın gücünden çok yol durumuna bağlıdır.

Rüyada yılanın parmak ısırması atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmak içinden parmak çıkması hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmak kan özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada serçe parmak sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine delalet eder.

Rüyada baş parmak iltihabı uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmak kopması makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmak izi alınması sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada sargılı parmak düzeninin yeniden sağlanacağına, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments