Rüyada yılan su görmek

Rüyada yılan su görmek kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada yılan su gördüyseniz:

  • Başarmak için çok çalıştığınız konulara sahip çıkmalısınız.

Rüyada küçük yılan ve büyük yılan görmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına işarettir.

Rüyada yılan yeşil yılan görmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yılan yiyen yılan görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan görmek yılan öldürmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyada yılan görmek ve yılan ısırması çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine delalet eder.

Rüyada yılan görmek kara yılan eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına işarettir.

Rüyada yılan yumurtası ve yılan görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılan ve yılan yumurtası görmek dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments