Rüyada yeşillik yerde gezmek

Rüyada yeşillik yerde gezmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, neşe içinde olacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına inanılır.

Rüyada yeşillik yerde gezmek gördüyseniz:

  • Sonuçlarını düşünmeden konuşmanız ise sorun yaratabilir.

Rüyada yeşillik yerde gezmek binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, içinin kıpır kıpır olacağına delalettir.

Rüyada yeşillik bir yerde gezmek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına yorulur.

Rüyada yeşillik yerde namaz kılmak hasret çekenlerin birleşeceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerde yeşillik görmek hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına alamet eder.

Rüyada yeşillik yerde oturmak dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine rivayet eder.

Rüyada yeşillik bir yerde olduğunu görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına delalettir.

Rüyada yeşillik yerde yürümek önünü açacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşillik bir yerde yürümek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments