Rüyada yeşil yılanın beline dolanması

Rüyada yeşil yılanın beline dolanması eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil yılanın beline dolanması gördüyseniz:

  • Bazı konularda net fikirlere sahip olmadan veya belli girişimlerde bulunmadan önce beklemenizde fayda var.

Rüyada yeşil yılanın beline dolanması ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil yılanın beline dolandığını görmek rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına delalettir.

Rüyada yılanın beline sarıldığını görmek zarar edeceği bir döneme gireceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada yılanın beline sarılması eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada beline yeşil kuşak bağlamak ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada yılanın beline sarılması görmek beklenilen takdiri alacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine yorulur.

Rüyada siyah yılanın beline dolandığını görmek sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın beline dolanması çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments