Rüyada yeşil ve uzun yılan görmek

Rüyada yeşil ve uzun yılan görmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine, kötü sözler duyacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil ve uzun yılan gördüyseniz:

  • Kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın.

Rüyada yeşil ve uzun yılan görmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada çok uzun yeşil yılan görmek kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine alamet eder.

Rüyada uzun yeşil yılan görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına inanılır.

Rüyada yeşil uzun yılan görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun ve yeşil yılan görmek kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına işarettir.

Rüyada uzun ince yeşil yılan görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine delalet eder.

Rüyada büyük uzun yeşil yılan görmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil uzun ince yılan görmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, yeni bir hayata adım atılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments