Rüyada yeşil tepsi görmek

Rüyada yeşil tepsi görmek üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, rahat bir hayatı olacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, moralinin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil tepsi gördüyseniz:

  • Evde veya bir arkadaşlığınızda meydana gelecek değişiklikler sizi özgürleştirebilir.

Rüyada yeşil tepsi görmek öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tepsi tepsi baklava almak çok kötü günler göreceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine işaret eder.

Rüyada tepsi tepsi kadayıf görmek kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tepsi tepsi tatlı yapmak sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine işaret eder.

Rüyada tepsi tepsi poğaça görmek umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine tabir olunur.

Rüyada tepsi tepsi çörek görmek elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada tepsi tepsi börek pişirmek etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, umutlarının tazeleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tepsi tepsi baklava yapmak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.