Rüyada yeşil muhabbet kuşu almak

Rüyada yeşil muhabbet kuşu almak kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, zorlukların günden güne artacağına, bol rızık elde edeceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu almak gördüyseniz:

  • Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz desteği vermeyen yakın çevrenizdeki kişiler veya güvendiğiniz iş birlikçileriniz söz konusu olabilir.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu öpmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşu görmek yeşil hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu görmek kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu almak düşmanlar ile mücadele edeceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına yorulur.

Rüyada yeşil ve sarı muhabbet kuşu görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına alamet eder.

Rüyada yeşil yavru muhabbet kuşu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, yetki ve söz sahibi olacağına delalettir.

Rüyada mavi ve yeşil muhabbet kuşu görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, enerjisini toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu yavrusu görmek attığı her adımda çok zarar edeceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, deşarj olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Merhaba, rüyamda köydeki dede evine gidiyoruz, büyüklerimiz vefat ettiği için orada kimse olmamasına rağmen kafeste 2 tane yeşil tonlarında muhabbet kuşu görüyorum uzun süredir bakan olmamıştır diyip acıyarak onları besliyorum. Sonra yaşadığımız yere alıp getiriyorum, temizlemek için kafesten çıkarıyorum ve kaçıyorlar, sokaklarda onları arıyorum gökten 1 tane siyah karga ölüsü düşüyor, kuşlar için endişeleniyorum, tam buldum derken gene kaçırıyorum ama sonunda yakalıyorum, yorumlarmısınız?