Rüyada yeşil mendil almak

Rüyada yeşil mendil almak büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil mendil almak gördüyseniz:

  • Belli bir teklif ya da önerinin değerlendirmesini yaparken gerçekçi olmanızda fayda var.

Rüyada yeşil mendil almak dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, zevki sefa içinde olacağına inanılır.

Rüyada yeşil pullu mendil görmek müjdeli bir haber alarak sevineceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil mendil görmek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil mendil sallamak kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Rüyada yeşil mendil işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, sorunların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil mendil vermek onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına delalet eder.

Rüyada mendil katlamak aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine rivayet eder.

Rüyada mendil toplamak bir araya geleceğine, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments