Rüyada yeşil gözlü yaşlı adam görmek

Rüyada yeşil gözlü yaşlı adam görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil gözlü yaşlı adam gördüyseniz:

  • Sadece sizin tarzınız olan kalıplara sokmadıkları için anlamanız zor olabilir.

Rüyada yeşil gözlü yaşlı adam görmek büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına işarettir.

Rüyada mavi gözlü yaşlı adam görmek umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil gözlü bir adam görmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine alamet eder.

Rüyada yeşil gözlü yaşlı kadın görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, işlerin büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil gözlü adam görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, rakipleri mağlup edeceğine inanılır.

Rüyada sarışın yeşil gözlü adam görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, gönlünce bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı kadın ve yaşlı adam görmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada üç gözlü yaşlı kadın görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret eder.

One thought on “Rüyada yeşil gözlü yaşlı adam görmek

  1. Biri ısrarla kapı tokmağını ve zili çalıyor bendr kapı dürbününden baktığımda yeşil gözlü yaşlı bir adam görüyorum ve kapıyı açmadan ne istiyorsun diye soruyorum bişeyler söylüyor ama evde acaip müzik sesinden ben duymuyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.