Rüyada yeşil göz farı sürmek

Rüyada yeşil göz farı sürmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, işlerinizin bozulacağına, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine yorulur.

Rüyada yeşil göz farı sürmek gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olamadığınızda aşırı aktivite göstereceksiniz.

Rüyada yeşil göz farı sürmek sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil göz farı en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renk göz farı görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada göz farı görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pembe göz farı hayatın mutluluk içinde geçeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada simli göz farı görmek aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada kamyon farı görmek allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına işarettir.

Rüyada göz farı satın almak çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, kurulu düzenin yıkılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments