Rüyada yeşil erik gör

Rüyada yeşil erik gör dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil erik gör gördüyseniz:

  • Daha sonra, karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etme isteğinizi dizginleyin.

Rüyada erik toplamak yeşil erik yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada erik yeşil erik görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil erik gör ettiği bütün duaların kabul olacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına tabir olunur.

Rüyada iri yeşil erik görmek keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada çok yeşil erik görmek güzel bir hayat süreceğine, sevap işleyeceğine, dua alacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil erik diyanet üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına alamet eder.

Rüyada yeşil erik vermek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil erik toplamak bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.