Rüyada yeşil elbise aldığını görmek

Rüyada yeşil elbise aldığını görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil elbise aldığını gördüyseniz:

  • Riskli işlerde başarılı olabilirsiniz.

Rüyada yeşil elbise aldığını görmek yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada yeni bir elbise aldığını görmek maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına inanılır.

Rüyada siyah elbise aldığını görmek sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının elbise aldığını görmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi elbise aldığını görmek hastalıkların iyileşeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı elbise aldığını görmek kötü günler geçireceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına inanılır.

Rüyada elbise aldığını görmek ne demek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada bir başkasının elbise aldığını görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, sağlığın bozulacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.