Rüyada yeşil düğme görmek

Rüyada yeşil düğme görmek ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, şansının döneceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına işaret eder.

Rüyada yeşil düğme gördüyseniz:

  • Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir.

Rüyada yeşil düğme görmek saygının ve iletişimin bozulacağına, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada yeşil düğme iç dünyasının zenginleşeceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına delalettir.

Rüyada yeşil düğme almak uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil düğme dikmek gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine işarettir.

Rüyada düğme takmak mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına inanılır.

Rüyada düğme ihya bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına delalettir.

Rüyada düğme koparmak sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalettir.

Rüyada düğme satmak iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine inanılır.

One thought on “Rüyada yeşil düğme görmek

  1. Rüyamda amcamın gelini bana ortasında iki deliğiolan biri pembe biride yeşil büyük iki adet düğme verdi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.