Rüyada yeşil bir sürüngen görmek

Rüyada yeşil bir sürüngen görmek günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil bir sürüngen gördüyseniz:

  • Çok fazla bilgi paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada yeşil bir sürüngen görmek ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil sürüngen görmek toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada yeşil renkli sürüngen görmek maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına yorulur.

Rüyada sürüngen eti yemek bolluk ve bereketin artacağına, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü sürüngen görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada garip sürüngen görmek markasını duyuracağına, bereket ve huzur getireceğine inanılır.

Rüyada beyaz sürüngen görmek bolluk ve bereket içinde olacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına delalet eder.

Rüyada büyük sürüngen görmek aradığı aşkı bulacağına ve allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.