Rüyada yeşil asa görmek

Rüyada yeşil asa görmek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yeşil asa gördüyseniz:

  • Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek moralinin yerine geleceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye ve yeşil biber görmek çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil soğan yeşil sarımsak görmek mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil soğan ve yeşil biber görmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada yeşil yeşil ağaçlar görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada yeşil yeşil kusmak derde ve kedere düşeceğine, sıkıntısının biteceğine işaret eder.

Rüyada yeşil hap kısmetinin bollaşacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil don yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments