Rüyada yeşil akik taşı görmek

Rüyada yeşil akik taşı görmek haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, iyi geçiminin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil akik taşı gördüyseniz:

  • Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.

Rüyada yeşil akik taşı görmek yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada akik taşı onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine delalet eder.

Rüyada akik taşı kolye takmak çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada akik taşı almak sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi akik taşı görmek bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine yorulur.

Rüyada akik taşı tesbih görmek her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına inanılır.

Rüyada akik taşı bulmak kul hakkına girmeyeceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor akik taşı görmek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments