Rüyada yeşil ada

Rüyada yeşil ada kazancınızın artacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, çaresiz ve yalnız kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ada gördüyseniz:

  • Evinizde olumlu değişiklikler veya seyahat planları yapabilirsiniz.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil soğan yeşil sarımsak görmek keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil soğan ve yeşil biber görmek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye ve yeşil biber görmek istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına delalettir.

Rüyada yeşil yeşil ağaçlar görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil kusmak sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil saç elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil göl kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments